Prośba o ciągłość opłat za zajęcia w miesiącu kwietniu 2020

30 marca 2020

Szanowni Państwo,

Od ponad 10 lat razem z Państwem rozwijamy Klub Samuraj, między innymi dzięki Państwa zaangażowaniu stworzyliśmy najlepsze warunki w Polsce do uprawiania sztuk walki, stale podnosimy poziom szkolenia i rozwijamy się dla Państwa. Klub to nie tylko miejsce do treningów, ale przede wszystkim kuźnia charakteru i miejsce gdzie możemy dzielić się pasją i zdobywać nowych przyjaciół. Często dla Waszych pociech Trener to nie tylko kolejny nauczyciel, ale też olbrzymi autorytet i wsparcie, jesteśmy z naszymi zawodnikami zawsze kiedy tego potrzebują razem cieszymy się ze zwycięstw i wspieramy się kiedy przegrywamy. Staramy się przekazywać wartości, które są dla nas ważne takie jak honor, szacunek, zawziętość, konsekwencja i odpowiedzialność.

W tej trudnej sytuacji robimy co w naszej mocy, aby ochronić nasz klub przed negatywnymi skutkami czasowego zamknięcia. Wszystko po to, żebyście Państwo  po zakończeniu tej przymusowej przerwy mogli wrócić do klubu i korzystać z naszych treningów tak, jak do tej pory. Gdy już poznamy datę wznowienia zajęć to Państwa niezwłocznie poinformujemy.

Prosimy też pamiętać, że podczas przymusowego zamknięcia klubu, stale ponosimy koszty związane z jego działaniem. Na bieżąco opłacamy zobowiązania klubu.
Gorąco zachęcamy Państwa do tego, aby w miarę możliwości dokonali Państwo opłaty za zajęcia w miesiącu kwietniu. To ułatwi nam finansowanie bieżących kosztów i powrót do normalnego funkcjonowania, gdy minie okres epidemii.

Dane: „Fundacja Samuraj – Rozwój Poprzez Sport”, ul. Bałtycka 19, lok. 2.2, 51-109 Wrocław PKO 61 1020 5242 0000 2302 0390 2111

Równocześnie wiemy, że wiele osób również boleśnie odczuwa skutki finansowe tej sytuacji dlatego płatność za miesiąc kwiecień nie jest obowiązkowa, jest to nasza prośba o wsparcie i pomoc w tej nieprzewidywalnej sytuacji.

Sytuacja jest trudna dla wszystkich. Dlatego tym bardziej liczymy, że w obliczu tego wyzwania będziemy razem – wzajemnie się wspierając i dbając o siebie poprzez mądre i odpowiedzialne decyzje.

Dziękujemy z góry za okazane wsparcie, dzięki temu łatwiej będzie nam wrócić do regularnych treningów.

Niestety nie wiemy kiedy sytuacja się unormuje dlatego przygotowaliśmy dla Państwa możliwość udziału w zajęciach online, które będą się odbywać w poniedziałki i środy trening Taekwon-do o godzinie 18:00 poziom podstawowy, a poziom zaawansowany o godzinie 19:00. Treningi pozwolą zapewnić prawidłowy tok nauczania, zapewniający możliwość przystąpienia do późniejszych egzaminów.  Specjalnie dla tych z Państwa, którzy wolą trenować wcześniej przygotowaliśmy treningi motoryczne we wtorki i czwartki o godzinie 11:00. Treningi prowadzone będą na facebookowej grupie Samuraj Fighters, wystarczy dołączyć do grupy, żeby uzyskać możliwość udziału w treningu poniżej znajduję się link do grupy https://www.facebook.com/groups/342781269829950/

Zachęcamy również do treningów razem z dziećmi.

Czekamy na Państwa powrót, a do tego czasu prosimy, uważajcie na siebie i trenujcie w domu.

Razem damy radę! #jestemsamurajem

Życzymy dużo zdrowia.

Do zobaczenia na treningu!

Zespół Klubu Samuraj

INFOLINIA 513 511 678