Wracamy do treningów! :)

14 maja 2020

Dzień dobry,

z radością informujemy, że wracamy do stacjonarnych zajęć w salach sportowych. Wczoraj zostały ogłoszone informację o możliwości wznowienia treningów w salach i halach sportowych. Najważniejszą informacją dla nas jest, to że na salach do 300 m2 może znajdować się 12 osób i trener. Dzięki tej decyzji możemy wrócić do treningów już od 18 maja br. (poniedziałek) w Centrum Sportowym Samuraj na ul.Bałtyckiej 19 we Wrocławiu.

 

I. Treningi w Centrum Sportowym Samuraj.
Szczegółowy grafik zajęć ustalimy po dokonaniu zapisów, według ilości chętnych osób. Treningi będą się odbywać dwa razy w tygodniu, popołudniami we wtorki i czwartki oraz poniedziałki i środy. Zapisy przyjmujemy wyłącznie poprzez formularz (przy zapisie wielu osób, prosimy aby jeden formularz dotyczył jednej osoby):

Formularz: https://forms.gle/sNpZuQj7dmEJEnwu7

Po zapisie w ciągu 48h otrzymają Państwo maila zwrotnego wraz w procedurami sanitarnymi i zasadami bezpieczeństwa oraz terminami zajęć.

Prowadzimy ciągły nabór do grup treningowych. Niestety ilość miejsc jest ograniczona. Dołożymy wszystkich starań żeby każdy miał zapewnioną możliwość treningu.

Wznawiamy zajęcia: taekwon-do, boks, bjj, kickboxing, krav maga, sistema, judo.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

II. Treningi na salach szkolnych – pozostałe lokalizacje.

Placówki oświatowe nie otrzymały jeszcze wytycznych dotyczących możliwości przeprowadzania na salach gimnastycznych treningów ani też wymogów sanitarnych, które muszą spełnić. W związku z tym szkoły nie mogą podjąć żadnych decyzji. Według informacji przekazanych przez dyrektorów wytyczne zostaną przekazane do szkół w przyszłym tygodniu.

W zależności od informacji od dyrektorów szkół będziemy Państwa informować na bieżąco co do rozpoczęcia zajęć w poszczególnych lokalizacjach Klubu Samuraj.

Życzymy dużo zdrowia i zapraszamy do zapisów!

Pozdrawiamy,

Zespół Klubu Samuraj

T: 513 511 678

E: bok@grupasamuraj.pl
W: www.klubsamuraj.pl