Mistrzostwa Polski Taekwon-do ITF UNION

15 maja 2023

Szanowni Państwo,

z przyjemnością zapraszamy do udziału w  Mistrzostwach Polski w Taekwon-do ITF, które odbędą się 27 maja 2023 na hali Uniwersytetu Medycznego ul. Wojciecha z Brudzewa 12 we Wrocławiu. To wyjątkowa okazja do pokazania swoich umiejętności, wzięcia udziału w sportowej rywalizacji oraz dobrej zabawy w gronie pasjonatów Taekwon-do. Nasz klub będziet gospodarzem tego wyjątkowego wydarzenia.

Aby wziąć udział w zawodach, prosimy o dokonanie rejestracji za pośrednictwem portalu Kihapp, korzystając z poniższej instrukcji:

1.Załóż konto na portalu Kihapp – https://www.kihapp.com/tournaments/10892-international-polish-taekwon-do-championship

2.Zarejestruj uczestnika zawodów, klikając w opcję „Register Individual”

3.Wypełnij wszystkie pola ze swoimi danymi i wybierz Klub Sportowy Samuraj jako swój klub.

4. Opłać opłatę startową przy użyciu konta PayPal lub kartą płatniczą.

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych zawodach  zarówno zawodników doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Taekwon-do ITF. Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję zmierzyć się z równie ambitnymi przeciwnikami oraz zdobyć cenne doświadczenie i umiejętności.

Przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszej rejestracji na portalu Kihapp.

Liczymy na liczne zgłoszenia i wspaniałą atmosferę podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Taekwon-do ITF. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z nami.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Klubu Samuraj

T: 500 053 006

E. bok@grupasamuraj.pl

W. www.klubsamuraj.pl