W dniach 22–23 maja w Szczecinku odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów, podczas których nasz zawodnik Leon Kokoszka wywalczył tytuł Mistrza Polski. Leon rozpoczął rywalizację od drugiej rundy turnieju dzięki wysokiej pozycji w rankingu. Musiał więc poczekać na wyłonienie swojego pierwszego przeciwnika. Następnie stoczył trzy walki, które pewnie wygrał, zdobywając złoty medal i zajmując najwyższe miejsce na podium. To doskonałe podsumowanie roku ciężkiej pracy, systematycznych treningów oraz zaangażowania zarówno zawodnika, jak i sztabu szkoleniowego.
Zgodnie z tradycją, złote medale otrzymali zarówno zawodnik, jak i jego trener – Sergiej Ostapenko. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!










