EGZAMIN MISTRZOWSKI TAEKWON-DO ITF
11 maja 2026
EGZAMIN MISTRZOWSKI TAEKWON-DO ITF
W ubiegłym sobotę w Samuraj Gym odbyło się seminarium z Mistrzem Grzegorzem Wyszomierskim VIII DAN oraz Agnieszką Strobe-Wyszomierską VI DAN oraz egzamin mistrzowski.
Serdecznie dziękujemy za przekazaną wiedzę oraz mnóstwo cennych wskazówek!
Promocję na wyższe stopnie otrzymali:
- Anna Sojka IV DAN
- Dariusz Szkudlarek IV DAN
- Konrad Popkiewicz III DAN
- Jan Wąsko III DAN
- Bartosz Sojka II DAN
- Karolina Krzonkalla II DAN
- Radosław Sarzyński II DAN
- Wiktor Wołkowski II DAN
- Anna Konarska II DAN
- Jan Ferenc II DAN
- Zofia Tomala I DAN
- Mateusz Ryterski I DAN
- Paweł Trzepizur I DAN
- Bartosz Zarucki I DAN
Gratulacje dla wszystkich kandydatów, którzy podęli wyzwanie
Już 23/24 maja egzaminy uczniowskie, na których adepci będą mogli zdobyć kolejny stopień w drodze do czarnego pasa!

