EGZAMIN MISTRZOWSKI TAEKWON-DO ITF

11 maja 2026

EGZAMIN MISTRZOWSKI TAEKWON-DO ITF

W ubiegłym sobotę w Samuraj Gym odbyło się seminarium z Mistrzem Grzegorzem Wyszomierskim VIII DAN oraz Agnieszką Strobe-Wyszomierską VI DAN oraz egzamin mistrzowski.

Serdecznie dziękujemy za przekazaną wiedzę oraz mnóstwo cennych wskazówek!

Promocję na wyższe stopnie otrzymali:

  • Anna Sojka IV DAN
  • Dariusz Szkudlarek IV DAN
  • Konrad Popkiewicz III DAN
  • Jan Wąsko III DAN
  • Bartosz Sojka II DAN
  • Karolina Krzonkalla II DAN
  • Radosław Sarzyński II DAN
  • Wiktor Wołkowski II DAN
  • Anna Konarska II DAN
  • Jan Ferenc II DAN
  • Zofia Tomala I DAN
  • Mateusz Ryterski I DAN
  • Paweł Trzepizur I DAN
  • Bartosz Zarucki I DAN

Gratulacje dla wszystkich kandydatów, którzy podęli wyzwanie 

Już 23/24 maja egzaminy uczniowskie, na których adepci będą mogli zdobyć kolejny stopień w drodze do czarnego pasa!