O klubie Samuraj

Klub sportowy Samuraj to profesjonalny i największy klub sportowy we Wrocławiu, który oferuje najwyższej jakości treningi sztuk walk dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Klub Samuraj – rozwój poprzez sport


Rozwój

Wzrost pewności siebie, kompetencji społecznych oraz znajomość sztuki walki i samoobrony.

Najwyższa jakość

Skuteczne autorskie programy szkoleniowe. Nowoczesne sale i sprzęt treningowy. Olimpijski standard nauczania Taekwon-do.

Zdrowie

Prawidłowa kondycja fizyczna i waga ciała. Korekcja wad postawy. Silniejsze mięśnie. Szybszy refleks.

Profesjonalna kadra

Doświadczeni i kompetentni instruktorzy.

Przyjazna atmosfera

Życzliwa i przyjacielska atmosfera zajęć. Otwarte oraz uczciwe relacje między ludźmi.

Blisko Ciebie

Około 30 lokalizacji we Wrocławiu.

CENTRUM SAMURAJ  to obiekt w pełni klimatyzowany o łącznej powierzchni przekraczającej 1100m2, który mieści się  przy ul. Bałtyckiej 19 (obok salonu Suzuki) we Wrocławiu. Jest to miejsce bardzo dobrze skomunikowane – duża liczba połączeń tramwajowych i autobusowych sprawia, że dojazd komunikacją miejską jest łatwy. Dla zmotoryzowanych polecamy duży bezpłatny parking bezpośrednio przy lokalu. Z myślą o klientach przygotowaliśmy strefę relaksu – wygodne sofy i darmowe Wi -Fi oraz kawa  z pewnością umilą czas.

W skład obiektu wchodzą cztery odrębne sale treningowe: 230m2, 150m2, 120m2 oraz 100m2, które są wyposażone w profesjonalny sprzęt treningowy. Ponadto obiekt mieści trzy poczekalnie,  węzły sanitarne z natryskami oraz kompleks sześciu szatni.

AKTUALNY GRAFIK ZAJĘĆ DOSTĘPNYCH W CENTRUM SAMURAJ – TUTAJWYPOSAŻENIE – BEZPIECZEŃSTWO

Tworząc tak ważne miejsce dla nas i naszych podopiecznych zadbaliśmy, aby sala była profesjonalnie wyposażona oraz w najwyższym stopniu bezpieczna i przystosowana do treningi sztuk walk. Główne elementy wyposażenia:

– specjalistyczne maty do treningu sztuk walk, które chronią przed bolesnym upadkiem oraz kontuzjami,

– profesjonalny sprzęt treningowy – ring boskerski, worki bokserskie, packi, tarcze, kaski i inne to sprzęt najwyższej jakości, który jest przystosowany do treningu sztuk walki,

– bardzo duże lustra oraz nagłośnienie sprawiają, że treningi sztuk walki stają się dużo bardziej atrakcyjniejsze i komfortowe.Za treningi samoobrony, kickboxingu, krav-maga, taekwondo oraz boksu można zapłacić kartą Multisport lub Multisport Kids oraz OkSystem

Lokalizacja i dojazd