Partnerzy

DEICHMANN

Główny partner Klubu Samuraj – Deichmann to międzynarodowa sieć sklepów obuwniczych, której placówki znajdują się w kilkudziesięciu krajach Europy, a także w Turcji oraz USA

Szczegóły dostępne na: www.deichmann.pl

Witaminmed

Zespół specjalistów, którzy w swojej pracy kierują się holistycznym podejściem w stosunku do każdego pacjenta. Jesteśmy pasjonatami zdrowia i zrównoważonego rozwoju człowieka, chcemy dzielić się naszą wiedzą z każdym kto pragnie pozostać w pełni sił witalnych i dba o swój organizm, zarówno od zewnątrz jak i wewnątrz. Korzystając z usług kliniki, prosimy o podanie hasła „Samuraj” na które otrzymacie Państwo 10% rabat.

Szczegóły dostępne na: www.witaminmed.pl

Samuraj Camp

Profesjonalne obozy dla dzieci i młodzieży na morzem i w górach. Najważniejsza dla nas jest JAKOŚĆ obozowych przeżyć i campowych doświadczeń naszych podopiecznych. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby wypoczynek Państwa dziecka był na najwyższym poziomie!

Szczegóły dostępne na: www.samurajcamp.pl

Restauracja Po Drodze

Znakomita restauracja, serwująca pyszne potrawy. Odwiedzając restauracje, prosimy o podanie hasła „Samuraj” na które otrzymacie Państwo 10% rabat. Restauracja mieści się w Krynicznie, tuż przy Wrocławiu

Szczegóły dostępne na: www.restauracjapodrodze.pl

ARTNOX

Artnox Fight Sport to profesjonalna grupa menedżersko-promotorka specjalizująca się w prowadzeniu kariery zawodniczej w MMA, K-1, Muay -Thai.

Szczegóły dostępne na: ARTNOX

KAMC

Agencja interaktywna KAMAC. Jako zespół specjalistów podejmujemy się już od ponad 10 lat ciekawych wyzwań. Wszystkie pomysły naszych klientów dokładnie analizujemy i kształtujemy je w pełni dopracowane, unikalne produkty.

Szczegóły dostępne na: www.kamac.com.pl

Fizjoakademia Łukasz Ulma

Nasz zespół – FizjoAkademia – zawiązał się na początku 2014 roku. Wcześniej każdy z nas prowadził osobną działalność terapeutyczną. Tak zdobyte doświadczenie postanowiliśmy wykorzystać aby szkolić przyszłych jak i obecnych fizjoterapeutów, lekarzy, trenerów oraz wszystkich, którzy w swojej pracy wykorzystują szeroko pojętą fizjoterapię…

Szczegóły dostępne na: www.fizjoakademia.com/pl

Kancelaria Malicki

Adwokat Andrzej Malicki to adwokat z wieloletnim doświadczeniem. Kontynuuje rodzinne tradycje zawodowe, wykonując zawód adwokata od prawie czterdziestu lat. Specjalizuje się w prawie cywilnym i rodzinnym, jak również pomaga Klientom w sprawach gospodarczych, karnych i administracyjnych.

Szczegóły dostępne na:  www.malicki.wroc.pl

Business Development

Oprogramowanie szyte na miarę. Kompleksowa obsługa informatyczna firm, instytucji i organizacji. Ponad 20 lat doświadczenia.

Szczegóły dostępne na: www.bisdev.pl

Biuro Rachunkowe Perfect Tax

Posiadasz firmę i szukasz dobrej księgowej? Powszechnie wiadomo, że finanse są ważne w życiu każdego człowieka a także instytucji, która działa na rynku. Zdajemy sobie sprawę z wielkich oczekiwań naszych klientów, dlatego też stworzyliśmy dla nich nowoczesne i w pełni innowacyjne biuro rachunkowe.

Szczegóły dostępne na: www.perfect-tax.pl

Healthy Food catering dietetyczny to firma oferująca zdrową dietę pudełkową przyrządzaną przez wykwalifikowanych kucharzy. Zgodnie z głównym hasłem firmy: “My stawiamy na jakość” dania Healthy Food przygotowywane są z najlepszych, pełnowartościowych składników. Firma korzysta z lokalnych dostawców, co pozwala zachować najwyższą jakości dań. Healthy Food posiada w swojej ofercie 6 różnych programów dietetycznych, dzięki czemu może sprostać preferencjom najbardziej wymagających klientów.
Szczegóły dostępne na: